Значно світліше й зручніше!
З ініціативи громадської організації «Фонд розвитку міста Одеси» спільно з Одеським муніципальним енергетичним агентством комунального підприємства «Агентство програм розвитку м. Одеси» було відібрано ЗОСШ №1 та №120, які взяли участь у пілотному проекті «Енергоефективне освітлення в школах м. Одеси».
За підтримки депутата Одеської міської ради Олександра Іваницького, в рамках проекту було зроблено заміну системи освітлення у спортивних залах даних навчальних закладів на енергоефективне. На реалізацію проекту було отримано грант (безвідплатна фінансова допомога) на придбання ламп від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.
![](https://i1.wp.com/odessafund.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/13240126-2.jpg?resize=158%2C105&ssl=1)
![](https://i2.wp.com/odessafund.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/light-2.jpg?resize=158%2C115&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/odessafund.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/13221662-1.jpg?resize=335%2C224&ssl=1)
![](https://i1.wp.com/odessafund.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/13221515-1.jpg?resize=335%2C224&ssl=1)