Новини

15/07/2019

Школа культури сусідства в Одесі підтримана Агентством США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development) через проект UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри, що керується Chemonics International

10/12/2018

У зв`язку із закриттям волонтерського формату мережі “Батарейки, здавайтеся”, Громадська організація “Фонд розвитку міста Одеси” призупиняє збір використаних батарейок у своєму пункті збору.

Зобов’язання за існуючим обсягом зібраних батарейок будуть виконані.

10/09/2018

В Одесі, на території Літнього театру Міського саду, в суботу, 8 вересня 2018, в день Глобальної акції «Дій за клімат» (Rise For Climate) відбувся екологічний фестиваль «ЕКОfest`2018, Одеса» під гаслом «Увімкни екосвідомість!»

10/07/2018

В рамках реалізації проекту Minorities Inclusion LAB (Minorities Inclusion Lab: Stimulus for Social & Civic Engagement: V4 for EaP), який фінансує International Visegrad Fund, project lead в особі польського муніципалітета Цішанів (Cieszanów gmina) на чолі мера (Zdzisław Zadworny) нагородив мікрогрантом ГО «Фонд розвитку міста Одеси» для «Проект Двор – Scena».

12/05/2017

Енергонезалежність зростає в містах України: у травні відбудеться Всеукраїнський інформаційний тур “Енергонезалежність – наша спільна справа”. Під час Туру кожен охочий зможе дізнатись як заощаджувати енергію в побуті та здобути енергонезалежність для власного помешкання, тощо.

12/09/2016

Другі вихідні осені потішили подіями не лише в сфері IT-технологій, а й безкоштовним фестивалем для дорослих та дітей «ЮЛА».

Це унікальний проект, під час якого діти могли не просто грати й веселитися, а також навчатися та знайомитися. Така ж можливість була надана й їхнім батькам – для дорослих було організовано низку майстер-класів та консультацій. 

01/08/2016

30 липня 2016 р., в рамках Odessa Street Art Festival 2016 пройшли майстер-класи зі стріт-арту, гончарної справи, ліплення, декупажу та розпису.
Дитячу активність підтримували конкурсами та розіграшами призів, розваги, морозиво, музика, гойдалки та батут-гірка. Разом з тим, особлива увага приділялася стріт-арт полотну у вигляді однієї зі стін Скверу героїчної оборони Одеси. 

03/07/2016

1 липня відбувся Міжнародний бізнес-форум Odessa 5Т Summer Business Days.

Організаторами виступили Фонд розвитку міста Одеси та Асоціація туризму м.Одеси за ініціативи Департаменту туризма й курортів Міністерства економічного розвитку й торгівлі та Департаменту економічного розвитку Одеської міської ради.

27/06/2016

27 червня 2016 року відбулося відкриття першого в Одесі Мурала!

Мурали створюють обличчя міста. Одеса зі своєю вродливою архітектурою, завдяки долученню до нового культурного руху, придбає дещо інший вигляд. Самі роботи в більшості своїй можна називати творами мистецтва.