Перший Мурал в Одесі
27 червня 2016 року відбулося відкриття першого в Одесі Мурала!
Мурали створюють обличчя міста. Одеса зі своєю вродливою архітектурою, завдяки долученню до нового культурного руху, придбає дещо інший вигляд. Самі роботи в більшості своїй можна називати творами мистецтва.
Перший Мурал «Затяжна партія» створив художник Marat Morik.
Надалі планується розвиток даного напряму в Одесі. Адже необхідних майданчиків для мистецтв дуже багато. В планах проведення масштабних фестивалів із залученням всіх бажаючих художників.
Перший проект був здійснений спільно з Зеленим театром за підтримки заступника міського голови Павла Вугельман й в.о. голови приморської районної адміністрації Марата Королева.
![](https://i2.wp.com/odessafund.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/first-mural-morik.jpg?resize=137%2C91&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/odessafund.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/first-mural-work.jpg?resize=137%2C135&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/odessafund.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/13516702_1830608763833973_7881678461109673247_n.jpg?resize=344%2C230&ssl=1)
![](https://i1.wp.com/odessafund.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/first-mural-press-1.jpg?resize=347%2C230&ssl=1)